Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

De Optische Zendontvanger van QSFP

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De Optische Zendontvanger van QSFP

(13)
China Tx1.25g/Rx2.5ggpon ONU SFP B+ Sc 1310nm 20km het passieve optische netwerk van FTTH fabriek

Tx1.25g/Rx2.5ggpon ONU SFP B+ Sc 1310nm 20km het passieve optische netwerk van FTTH

Tx1.25g/Rx2.5ggpon ONU SFP B+ Sc 1310nm 20km het Professionele passieve optische netwerk van FTTH Specificaties Overzicht Type GPON SFP ONU ZISA PN Hd-gp-ONU Hoofdspaander Lantiq PEF98035ET Opstraalverbinding ... Read More
2018-01-16 11:47:04
China SFP-Vezel qsfpp-40gbase-IR4 van de Zendontvangerqsfp de Optische Zendontvanger 40G fabriek

SFP-Vezel qsfpp-40gbase-IR4 van de Zendontvangerqsfp de Optische Zendontvanger 40G

Overzicht 40G QSFP IR4 is een zendontvangermodule voor 2km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen die. Het ontwerp is volgzaam aan 40GBASE-LR4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 ... Read More
2017-12-18 16:57:18
China 40km Multirate QSFP+ Optische Zendontvangermodule hd-qsfp+/40g-ER4 fabriek

40km Multirate QSFP+ Optische Zendontvangermodule hd-qsfp+/40g-ER4

40km Multirate QSFP+ Optische Zendontvangermodule hd-qsfp+/40g-ER4 PRODUCTeigenschappen Heet-pluggable QSFP+-vormfactor Steunen 39,8 Gb/s aan 41,3 gezamenlijke bitrate van Gb/s Machtsdissipatie < 3=""> 18,5 dB ... Read More
2017-12-18 16:56:45
China Dulelc DOM QSFP verbindt de Optische Zendontvanger SMF voor Infiniband onderling fabriek

Dulelc DOM QSFP verbindt de Optische Zendontvanger SMF voor Infiniband onderling

Cisco qsfp-40g-ER4 Compatibele 40GBASE-ER4 en OTU3 QSFP+ 1310nm 40km LC-DOM Zendontvanger 40G ER QSFP Beschrijving De Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor (QSFP of QSFP+) is een compacte, heet-pluggable die ... Read More
2017-12-18 16:49:34
China De Optische Module van 40GBASE-ER4 QSFP voor Parallelle Optica, de Elektrointerface van XLPPI fabriek

De Optische Module van 40GBASE-ER4 QSFP voor Parallelle Optica, de Elektrointerface van XLPPI

Cisco qsfp-40g-ER4 Compatibele 40GBASE-ER4 en OTU3 QSFP+ 1310nm 40km LC-DOM Zendontvanger 40G ER QSFP Eigenschappen Heet-pluggable QSFP+-vormfactor Steunen 41,2 gezamenlijke bitrate van Gb/s Machtsdissipatie < ... Read More
2017-12-18 16:49:34
China 40G vezelqsfp Optische Zendontvanger voor Dissipatie van de Data Center de Lage Macht fabriek

40G vezelqsfp Optische Zendontvanger voor Dissipatie van de Data Center de Lage Macht

De Vezelmodule van QSFP+ SR4 40G voor Cisco qsfp-40g-CSR4 Eigenschappen Heet-pluggable QSFP+-vormfactor Steunen 41,2 gezamenlijke bitrate van Gb/s Machtsdissipatie < 3=""> RoHS-6 volgzaam De temperatuurwaaier ... Read More
2017-12-18 16:49:34
China Enige de Vezelzendontvanger QSFP28 100g van Wijzesfp voor Telecommunicatieverbindingen fabriek

Enige de Vezelzendontvanger QSFP28 100g van Wijzesfp voor Telecommunicatieverbindingen

De enige Wijzesfp Module Optische Qsfp 100g QSFP van de Vezelqsfp Optische Zendontvanger Overzicht De QSFP28-full-duplex optische module biedt 4 onafhankelijke overbrengende en ontvangende kanalen, elk geschikt ... Read More
2017-12-18 16:49:34
China Volledig - duplex Optische Zendontvanger 100 van QSFP Gb/S-Datasnelheid met 1 Jaargarantie fabriek

Volledig - duplex Optische Zendontvanger 100 van QSFP Gb/S-Datasnelheid met 1 Jaargarantie

De kabel mpo-MPO, de Optische Zendontvanger van QSFP+ van 100G QSFP + (MPO/MTP) de ASSEMBLAGE AAN van 4X10G SFP+ (20XLC) Overzicht De QSFP28-full-duplex optische module biedt 4 onafhankelijke overbrengende en ... Read More
2017-12-18 16:49:34
China Van SR4 850nm 100G 40g Qsfp+ Gekoelde EML de Laserzender van de de Zendontvangermodule 4CH fabriek

Van SR4 850nm 100G 40g Qsfp+ Gekoelde EML de Laserzender van de de Zendontvangermodule 4CH

Optische de zendontvangermodule van Huaweisr4 850nm 100G QSFP28 Zendontvangers qsfp 28-100g-sr4 mutimode QSFP Overzicht De QSFP28-full-duplex optische module biedt 4 onafhankelijke overbrengende en ontvangende ... Read More
2017-12-18 16:49:34
China Duplexlc-Vergaarbakqsfp Optische Zendontvanger 10km met 25,78 Gbps/CH-Datasnelheid fabriek

Duplexlc-Vergaarbakqsfp Optische Zendontvanger 10km met 25,78 Gbps/CH-Datasnelheid

Duplexlc-vergaarbak100g QSFP Optische Transciver QSFP28-100G-LR4 optische zendontvanger 10km Overzicht De QSFP28-full-duplex optische module biedt 4 onafhankelijke overbrengende en ontvangende kanalen, elk ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Page 1 of 2|< 1 2 >|