Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel Accessoires

Duurzame Multimode MTP de Vezelkabel 3.0mm UPC Pools van Vezel Optische Toebehoren eindigt

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Duurzame Multimode MTP de Vezelkabel 3.0mm UPC Pools van Vezel Optische Toebehoren eindigt

China Duurzame Multimode MTP de Vezelkabel 3.0mm UPC Pools van Vezel Optische Toebehoren eindigt leverancier
Duurzame Multimode MTP de Vezelkabel 3.0mm UPC Pools van Vezel Optische Toebehoren eindigt leverancier Duurzame Multimode MTP de Vezelkabel 3.0mm UPC Pools van Vezel Optische Toebehoren eindigt leverancier

Grote Afbeelding :  Duurzame Multimode MTP de Vezelkabel 3.0mm UPC Pools van Vezel Optische Toebehoren eindigt

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC/ISO 9001
Modelnummer: Hd-fc-3

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: LC/UPC-LC/UPC Singlemode van het de Vezelflard van 4Cores Gepantserde de Kabelvezel Optische Assesso Vezeltelling: simplex, duplex, bundel
Type connector: SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000 Materiaal: PVC/LSZH
Doorbraakbeen: 2.0mm/0.9mm Polariteit: Type-recht door
Eindig/Grootte: UPC Pools standaard: Telcordia gr.-326-KERN
Hoog licht:

fiber optic cable accessories

,

optical fiber parts

96 Vezels optische Multimode OM2 24 Kabel 3.0mm van de Bundelsmtp Uitrusting Assessories

 

 

Overzicht

 

MTP is de hoge dichte graad van optische vezel pre-verbindt systeem, dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is: De Data Centertoepassing met hoge dichte graad environmentThe optische vezel aan de buildingThe interne connectortoepassing in vezelmateriaal.

 

Eigenschappen

 

  1. Voor directe verbinding voor de systemen van het vezelrek of aan Materiaal, MTP/MPO op één eind, met directe fanout door Zipcord-kabel of 3mm buizenstelsel aan enig-vezelschakelaars te gebruiken.
  2. Geen van de overgangsuitrusting of doorbraak eenheid wordt vereist helpen kosten stroomlijnen en ruimtevereisten minimaliseren.
  3. De directe MTP/MPO-uitrustingskabel verbindt MTP/MPO-direct schakelaars aan velen duplexvezel.

 

Toepassingen

 

1. Toegangsnetwerk

2. Telecom/CATV Systemen

3. FTTx

 
 

Specificaties

 

  Single-mode (APC) Multimode (50/125,62.5/125 of 10Gig)
Toevoegingsverlies
Standaard Typische Modellen, 0.35dB 0.35dB
Standaard Maximum Modellen, 0.7dB 0.7dB
Typische Modellen met beperkte verliezen, 0.25dB
Maximum Modellen met beperkte verliezen, 0.5dB
Terugkeerverlies, Min 45dB
Duurzaamheid, Verandering ≤0.3dB 500 het koppelen cycli
Trilling, Verandering ≤0.3dB 10 tot 55 Herz
Temperatuur, Opslag -40°C aan +80°C
Temperatuur het Cirkelen, Verandering ≤0.3dB -40°C aan +80°C
Het thermische Verouderen, Verandering ≤0.3dB 14 dagen @ +85°C
Vochtigheid, Verandering ≤0.3dB 95% relatieve vochtigheid @ +60°C

 

 

Concurrentievoordeel

 

HD dwing het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.

 

 

FAQ

 

1. Ongeveer de prijs
Wij citeren gewoonlijk binnen 24 uren nadat wij de technische gegevens van uw producten bevestigen. als u zeer dringend bent om de prijs te krijgen, roep ons gelieve of ons in uw e-mail te vertellen zodat wij uw onderzoeksprioriteit zullen beschouwen.


2. Ongeveer de kwaliteit?
Na prijsbevestiging, kunt u voor steekproeven vereisen om onze kwaliteit te controleren.


3. Ongeveer ontvangend de tijd van de steekproef?
Na de bevestiging van uw steekproeforde, zal de steekproef in 7~10 dagen worden gebeëindigd. en de steekproef zal naar u via uitdrukkelijk worden verzonden en zal aankomen in 3-5 werkdagen.

4. Kunt u OEM producten onder ons merk leveren?
ja, zijn wij fabrikant, maar wij kunnen OEM de dienst met OEM pakket goedkeuren, moet u enkel ons uw gedetailleerde vereisten verzenden.

 

96 Vezels optische Multimode OM2 24 Kabel 3.0mm van de Bundelsmtp Uitrusting Assessories

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)