Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10G SFP-Zendontvanger

De optische Zendontvanger van BIDI 10G SFP 1,5 Watts met 1330nm/1270nm-Golflengte

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De optische Zendontvanger van BIDI 10G SFP 1,5 Watts met 1330nm/1270nm-Golflengte

China De optische Zendontvanger van BIDI 10G SFP 1,5 Watts met 1330nm/1270nm-Golflengte leverancier

Grote Afbeelding :  De optische Zendontvanger van BIDI 10G SFP 1,5 Watts met 1330nm/1270nm-Golflengte

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-sfp+/10g-bidi-80A/B

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10G BIDI SFP+ TX1330nm/RX1270 20km optische de zendontvangerwdm SFP van 10G golflengte: 1330nm/1270nm
gegevenssnelheid: 10G/ps Aard: Manufacturer/OEM/ODM
DDM/DOM: Ja Compatibele norm: RoHS-6, X2 MSA, IEEE802.3ae
Verrichtingstemperatuur: 0-70℃ Vezel Connector: LC
Hoog licht:

10g optical transceiver

,

10g copper sfp rj45 module

10G BIDI SFP+ TX1330nm/RX1270 20km optische zendontvangerwdm SFP

 

Beschrijving:

 

De de modulesklacht van AscentOptics 10GBASE SFP+ BIDI met IEEE 802.3ae 10gbase-LR, Elektrointerface volgzaam aan sff-8431 specificaties voor de verbeterde 8,5 en 10 Gigabit kleine pluggable module „SFP+“ van de vormfactor, de zender van 1270/1330nm DFB, SPELDfotodetector, Simplexlc-schakelaar, interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkend, Volgzaam met de Digitale Kenmerkende Norm van SFF8472, volgzame ROHS


 
 
Eigenschappen

  • Optische interface volgzaam aan 10gbase-SR van IEEE 802.3ae
  • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431
  • Hete Pluggable
  • de zender van 850nm VCSEL, SPELDfotodetector
  • Maximumverbindingslengte van 300m op 2000MHz/km MM.
  • Zeer lage jitter
  • Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70°C
  • Lage machtsconsumptie
  • Alle-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
  • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen
  • De rendabele SFP+-oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe 

Parameter

 

Merk HD
P/N Hd-sfp+/10g-bidi-80A/B
Vormfactor XFP
Golflengte 1270-1610nm
Afstand 80KM
Datasnelheid 10Gb/s
Schakelaar LC
Voeding 3.3V
Maximummachtsconsumptie 1.5W
Werkende Temperatuur 0°C aan 70°C
DDM/DOM JA
Garantie 1 jaar
Certificatie Ce/FCC/RoHS/TUV/UL
Compatibel systeem met Cisco/Huawei/HP/ZTE/H3C/Jeneverbes enz.

 

 
Toepassing

  • De Data Center verbinden onderling
  • CPRI/OBASI draadloze Terugvracht
  • LTE eNode B verbindt onderling

 
Ordeinformatie
 

Hd-sfp+/10g-bidi-10A 10G 1270nm/1330nm 10KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-10B 10G 1330nm/1270nm 10KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-15A 10G 1270nm/1330nm 15KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-15B 10G 1330nm/1270nm 15KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-20A 10G 1270nm/1330nm 20KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-20B 10G 1330nm/1270nm 20KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-40A 10G 1270nm/1330nm 40KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-40B 10G 1330nm/1270nm 40KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-60A 10G 1270nm/1330nm 60KM SM LC 3.3V DFB+APD
Hd-sfp+/10g-bidi-60B 10G 1330nm/1270nm 60KM SM LC 3.3V DFB+APD
Hd-sfp+/10g-bidi-80A 10G 1490nm/1570nm 80KM SM LC 3.3V EML DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-80B 10G 1570nm/1490nm 80KM SM LC 3.3V EML DFB+PIN

 
 

FAQ
 

Q: Bent u een fabriek of een handelsmaatschappij?
Wij zijn een fabriek
 
Q: Wat is waardevolst en de belangrijke stukken voor vezel optische convertor?
Chipset, vezelzendontvanger en machtsadapter
Q: Hoe maakt de ho-Verbinding de kwaliteitscontrole van media converter/SFP zendontvanger/videoconvertor?
Elk product moet zoals boven proces worden getest alvorens fabriek te verlaten.
Q: Hoe ongeveer de Handar-productprijs?
Handar kan niet ervoor zorgen onze prijs laagst in de markt is, maar wij kunnen ervoor zorgen onze die prijs het concurrerendst op dezelfde kwaliteit wordt gebaseerd is.
Q: Wat is MOQ voor OEM?
Er is geen hoeveelheidsgrens.
Q: Hoe lang kunt u de steekproeven voorbereiden?
De steekproeven kunnen binnen 3 dagen worden voorbereid na het ontvangen van de betaling.
Q: Wat is de de handeltermijn en betalingswijze?
De handeltermijn die wij is EXW hebben verkozen, als u verschillende termijn, contact vereist om het te bespreken. En de betalingswijze die wij is T/T hebben verkozen, maar wij kunnen de betaling de Western Union nog goedkeuren.
Q: Wat is de waarborg voor het product?
Wij verstrekken 36 maanden waarborg van het herstellen.
Q: Internationaal verscheept u?

 


 10G BIDI SFP+ TX1330nm/RX1270 20km optische zendontvangerwdm SFP

 

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)