Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Optische Zendontvanger van QSFP

Volledig - duplex Optische Zendontvanger 100 van QSFP Gb/S-Datasnelheid met 1 Jaargarantie

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Volledig - duplex Optische Zendontvanger 100 van QSFP Gb/S-Datasnelheid met 1 Jaargarantie

China Volledig - duplex Optische Zendontvanger 100 van QSFP Gb/S-Datasnelheid met 1 Jaargarantie leverancier

Grote Afbeelding :  Volledig - duplex Optische Zendontvanger 100 van QSFP Gb/S-Datasnelheid met 1 Jaargarantie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-QSFP28+/100G+LR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: module van de de Zendontvangers qsfp 28-100g-sr4 mutimode QSFP de optische zendontvanger van 100G QS golflengte: 1310/1270/1290/1330nm
Naam van het product: qsfp28-100g-sr4 Aard: Manufacturer/OEM/ODM
Zender:: 4CH gekoelde EML-Laser Compatibele norm: RoHS-6, X2 MSA, IEEE802.3ae
Verrichtingstemperatuur: 0-70℃ Beschikbaar type: QSFP28
Hoog licht:

qsfp transceiver module

,

fiber optic transceiver module

De kabel mpo-MPO, de Optische Zendontvanger van QSFP+ van 100G QSFP + (MPO/MTP) de ASSEMBLAGE AAN van 4X10G SFP+ (20XLC)

 

Overzicht

 

De QSFP28-full-duplex optische module biedt 4 onafhankelijke overbrengende en ontvangende kanalen, elk geschikt aan voor 28.05Gb/s-verrichting voor een geaggregeerde gegevenstarief van 112.2Gb/s op 100 meters van multi-mode vezel van OM4. Het is volgzaam met IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4.

Een kabel van het optische vezellint met een MTP/MPO-schakelaar kan in de QSFP28-modulevergaarbak worden gestopt. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een I2C-interface, zoals die door QSFP+ M worden gespecificeerd

 

 

Eigenschappen

  • Hete pluggable de vormfactor van QSFP28 MSA
  • Volgzaam aan IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4
  • Tot 10km bereik voor G.652 SMF
  • Enige +3.3V-voeding
  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70oC
  • Zender: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML
  • TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)
  • Ontvanger: 4x25Gb/s SPELD ROSA
  • 4x28G elektro Periodieke Interface (cei-28g-VSR)
  • Maximummachtsconsumptie 4.0W
  • Duplexlc-vergaarbak
  • RoHS-6 volgzaam
  • QSFP 40G 1310nm 40KM optische zendontvanger
  • Hoog - kwaliteit met Ce, FCC, en RoHS-certificaten
  • Voorwaarde: Gloednieuw
  • Fabrikant: TOPSTARC
  • Compatibelmerken: Brokaat, Adtran, Marconi, Cisco, H3C, Avaya, enz.

 

Parameter

 

Merk HD
P/N Hd-qsfp28/100g-LR4
Vormfactor QSFP28
Golflengte 1296-1310nm LWDM EML
Afstand 10 km
Datasnelheid 100 Gb/s
Schakelaar LC
Voeding 3.3V
Maximummachtsconsumptie 4W
Werkende Temperatuur 0°C aan 70°C
DDM/DOM JA
Garantie 1 jaar
Certificatie Ce/FCC/RoHS/TUV/UL
Compatibel systeem met Cisco/Huawei/HP/ZTE/H3C/Jeneverbes enz.

 

 

Toepassing

  • Data Centerinfrastructuur
  • Parallelle Optica
  • Storagee area networken (SAN)
  • 100GBASE-SR4 aan verbindingen 10x10GBASE-SR

 

Ordeinformatie

 

Hd-qsfp28/100g-SR4 100G 850nm 100M MM. MPO 3.3V SR4 900 25G X 4
Hd-qsfp28/100g-lr4-1 100G 1310/1270/1290/1330nm 2KM SM LC 3.3V LR4 3100 25G X 4
Hd-qsfp28/100g-LR4 100G 1310/1270/1290/1330nm 10KM SM LC 3.3V LR4 3200 25G X 4

 

 

Bedrijfprofiel

 

2009 HANDAR OPTICA in Nov. 2009, met professioneel R&D en verkoopteam wordt gevestigd dat had gewerkt op gebied van de vezel het optische telecommunicatie sinds 2004 die.

 

2010 HANDAR OPTICA begon om volledige waaier van multifunctionele video/audio/gegevens/Ethernet/Telefoon/Alarm aan vezelconvertors te produceren en werd aan één van de belangrijke fabrikanten op dit gebied

 

2011 HANDAP OTPCIS richtte ons ingenieursteam op om de SFP-zendontvangers te ontwikkelen, en te beginnen om 155M en de zendontvangers van 1.25G SFP bij Augustus 2011 te produceren

 

2012 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 10G SFP+

 

2013 HANDAR-de OPTICA richtte ons ingenieursteam op om de Industriële Schakelaar van niveauethernet en POE schakelaar te ontwikkelen. en verklaard om aan het eind van 2013 te produceren.

 

2014 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 40G QSFP/CFP/CFP2

 

2015 HANDAR OPTICA verbeterde onze producten voor analoge video/audio/gegevensmultiplextelegraaf aan High-Definition reeks, omvat Analoge high-definition TVI/CVI/AHD en Digitale high-definition SDI/HDMI. Wij werden aan de belangrijke fabrikant van dergelijke producten in Shenzhen China.

 

2016 HANDAR OPTICA leidde tot nieuw bureau met betere workshop wat ons toestaan om betere producten en de diensten aan onze partners aan te bieden.

 

2017 HANDAR de OPTICA zal houden concentrerend op vezel optisch telecommunicatiegebied en zal aan al onze partnersbetere kwaliteit en betere diensten aanbieden.

 

 

De kabel mpo-MPO, de Optische Zendontvanger van QSFP+ van 100G QSFP + (MPO/MTP) de ASSEMBLAGE AAN van 4X10G SFP+ (20XLC)

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)