Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productensfp vezelzendontvanger

155M de Duplexsfp Steun 155Mb/S van de Vezelzendontvanger aan de Hoge Prestaties van 2.5Gbs

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

155M de Duplexsfp Steun 155Mb/S van de Vezelzendontvanger aan de Hoge Prestaties van 2.5Gbs

China 155M de Duplexsfp Steun 155Mb/S van de Vezelzendontvanger aan de Hoge Prestaties van 2.5Gbs leverancier

Grote Afbeelding :  155M de Duplexsfp Steun 155Mb/S van de Vezelzendontvanger aan de Hoge Prestaties van 2.5Gbs

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-s3115-20LCD

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De Volgzame Pluggable SFP Zendontvanger van 155 Mb/s RoHS Tarief: 155M
Transmissieafstand:: 550m Golflengte:: 850nm
Voltagelevering: 3.3V Vezeltype:: mm
Hoog licht:

fiber optic transceiver

,

bidi sfp transceiver

155M SFP vezelzendontvanger met LC-steun 155Mb/s van de schakelaar de optische zendontvanger aan 2.5Gbs

 

 

Producteigenschappen

  • 155 tweerichtingsgegevens van Mb/s - verbindingen
  • Duplexlc-vergaarbak optische interface
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • 1310nm vriespunt-laserzender
  • Volgzaam en Loodvrije RoHS
  • Tot 2km op 50/125µm MMF
  • Metaalbijlage voor lagere EMI
  • Enige +3.3V-voeding
  • Lage machtsdissipatie <600mw>
  • Commerciële werkende temperatuurwaaier: 0°C aan +70°C

 

Toepassingen

 

  • Schakelaar om Interface te schakelen
  • Router/Serverinterface
  • Andere optische transmissiesystemen

Algemeen

 

 

Van de de Vormfactor van hd-s3115-20LCD van Handar zijn de Kleine zendontvangers van (SFP) Pluggable compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst (MSA) van de Vormfactor. Zij voldoen gelijktijdig aan SONET oc-3, zijn SDH STM-1 en 100BASE-FX.They volgzaam en loodvrije RoHS.

 

 

Elektrokenmerken (TOP=25°C, Vcc=3.3Volts)  
Parameter Symbool Min Type Maximum Eenheid Ref.
Leveringsvoltage Vcc 3.00   3.60 V  
Leveringsstroom Icc   180 300 mA  
Zender            
Input differentiële impedantie Rin   100   Ω 2
Kies gebeëindigde gegevensinvoerschommeling uit Vin, pp 250   1200 mV  
Breng onbruikbaar maken Voltage over VD Vcc – 1,3   Vcc V  
Breng toelaten Voltage over VEN V   Vee+ 0,8 V  
Breng onbruikbaar maken beweren Tijd over       10 ons  
Ontvanger            
Kies de gebeëindigde schommeling van de gegevensoutput uit Vout, pp 300 400 800 mV 3
De stijgingstijd van de gegevensoutput RT     1500 ps 4
De dalingstijd van de gegevensoutput tf     1500 ps 4
LOS Fout VLOS-fout Vcc – 0,5   VccHOST V 5
Normaal LOS VLOS-norm V   Vee+0.5 V 5
Deterministische Jitter-Bijdrage RXΔDJ     80 ps 6
Totale Jitter-Bijdrage RXΔTJ     122.4 ps  

 

 

Verpakking & het Verschepen

  1. Verpakking: pvc-doos &caron doos
  2. Het verschepen: Internationale Uitdrukkelijk: Fedex, DHL, UPS, TNT en EMS.If u hebben een andere aangewezen drager, te brengen gelieve vooraf ons op de hoogte.
  3. Fedex 's nachts: Het zal 1-3 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen.
    DHL: Het zal 2-4 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen. Voor Spanje, Italië, Brazilië en een andere landen, zullen de punten langere tijd wegens inklaringsperiode vergen aan te komen.

FAQ

 

1.How kan ik een 155 SFP Optische Zendontvangersteekproef krijgen?

U hebt de orde van de plaatssteekproef aan ons nodig. Wij zullen de steekproefproductie voor u schikken.

2.Could u ontwerpt voor ons?

ja, kunnen wij kunstwerk met inbegrip van druk, embleem enz. voor u doen, als u ons de inhoud verstrekt en ons vertelt waar te zetten.

3.How kunnen wij orde plaatsen?

Nadat wij overeenkomst over de productparameters maakten, zullen wij proformarekening voor uw confirmation.when maken wij uw vooruitbetaling (storting) wij zullen schikken de productie en de levering kregen.

Als u uw eigen schipforwarder hebt, zullen wij uw schipforwarder aan leveringsgoederen gebruiken. als u schip geen forwarder hebt, dan toen de goederen bij Bestemmingshaven aankwamen, moet u een schipforwarder hulp vinden u de douane ontruimen.

4.How over het verschepen voor 155 SFP Optische Zendontvanger?

Voor kleine orden, zullen wij de goederen door Internationale Uitdrukkelijk als HK Fedex, DHL, TNT of UPS verzenden. gewoonlijk neemt het over 7work-dagen om aan te komen. Als grote hoeveelheid die wij door Oceaanvervoer zal verschepen, het vergt één maand om aan te komen. als urgnet, u het verschepen door de Lucht kunt selecteren, maar de vrachtlast zal duurder zijn.

 

6.what is de voordelen van uw producten?

A. goede kwaliteit en competetive prijzen.

B. strikt kwaliteitscontrole wanneer het produceren.

C. het professionele teamwerk, van ontwerp, ontwikkeling, die assembleert, verpakking en het verschepen produceren.

D. de naverkoopdiensten, als er kwaliteitsprobleem is, zullen wij u vervanging voor gebrekkige hoeveelheid aanbieden.

 
 
Bedrijfinleiding
  • 2009 HANDAR OPTICA in Nov. 2009, met professioneel R&D en verkoopteam wordt gevestigd dat had gewerkt op gebied van de vezel het optische telecommunicatie sinds 2004 die.
  • 2010 HANDAR OPTICA begon om volledige waaier van multifunctionele video/audio/gegevens/Ethernet/Telefoon/Alarm aan vezelconvertors te produceren en werd aan één van de belangrijke fabrikanten op dit gebied
  • 2011 HANDAP OTPCIS richtte ons ingenieursteam op om de SFP-zendontvangers te ontwikkelen, en te beginnen om 155M en de zendontvangers van 1.25G SFP bij Augustus 2011 te produceren
  • 2012 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 10G SFP+
  • 2013 HANDAR-de OPTICA richtte ons ingenieursteam op om de Industriële Schakelaar van niveauethernet en POE schakelaar te ontwikkelen. en verklaard om aan het eind van 2013 te produceren.
  • 2014 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 40G QSFP/CFP/CFP2
  • 2015 HANDAR OPTICA verbeterde onze producten voor analoge video/audio/gegevensmultiplextelegraaf aan High-Definition reeks, omvat Analoge high-definition TVI/CVI/AHD en Digitale high-definition SDI/HDMI. Wij werden aan de belangrijke fabrikant van dergelijke producten in Shenzhen China.
  • 2016 HANDAR OPTICA leidde tot nieuw bureau met betere workshop wat ons toestaan om betere producten en de diensten aan onze partners aan te bieden.
  • 2017 HANDAR de OPTICA zal houden concentrerend op vezel optisch telecommunicatiegebied en zal aan al onze partnersbetere kwaliteit en betere diensten aanbieden.

 

 

155M SFP vezelzendontvanger met LC-steun 155Mb/s van de schakelaar de optische zendontvanger aan 2.5Gbs

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)