Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvideo aan vezelconvertor

AC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

AC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte

China AC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte leverancier

Grote Afbeelding :  AC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/ROHS/FCC/ISO 9001
Modelnummer: Hd-ahd-16v-T/RF

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
standaard: ANSI X3T12TP-PMD IEEE 802.3/802.3U Werkende Wijze: Volledige - duplex/half - duplex (slechts voor rs-485/422 interface)
Signaalsysteem: PAL/NTSC/SECAM Fysieke Interface:: FC/PC, ST/PC, EN SC/PC
type van vezel: Monomode/Multimode Vezel Voeding: AC220V/50Hz
Datumsteun: RS232, RS422, 485
Hoog licht:

video digital optical converter

,

bnc to fiber media converter

16 Kanaalhd CVI/AHD Video aan de steun 720p and1080p, de Digitale Videoconvertor van de vezelconvertor van BNC

 
Overviems
 
De video (+Reverse-Gegevens) optische convertor keurt geavanceerde internationale digtal video goed en optisch
de technologie van de vezeltransmissie, en voert de transmissie van &synchronization in real time, geen-vervorming uit
en hoog - kwaliteit aan videosingnal met meerdere kanalen op de enig-kern optische vezel. Video digitale optische convertor
keur de volledige digitale videotechnologie en de hoogte van de geen-compressietransmissie goed - kwaliteits videoeffect, dat kan samenkomen
de eis van de gebruiker. De gebruiksklare merken de geschikter en gemakkelijkere installatie, het LEIDENE ontwerp
helpt de gebruiker om de het werk status te kennen gemakkelijk, en het is onnodig om de zijn vlekaanpassing uit te voeren,
de optische module en kernkring keurt de ingevoerde componenten goed die hoge stabiliteit, in overeenstemming zijn met internationaal hebben
normen, wat wordt toegepast op de verschillende werkomgeving.
 
 

Eigenschappen

 

1. diditally gecodeerd 10-beetje en niet -niet-compressionbroadcast kwaliteits videotransmissie

 

2. Direct compatibel met NTSC, VRIEND, en SECAM-de camerasystemen van kabeltelevisie en van steun rs-232, rs-422, en rs-485 gegevens protocollen

 

3. Steun om het even welk high-resolution videosignaal

 

4. Automatische compatibele VRIEND, NTSC en het videosysteem van SECAM

 

5. De voeding en andere parameter verklaren aanwijzing, die de verrichtingsvoorwaarde van systeem kan controleren

 

6. De regeneratieve boomstam van de steun geen-schade van video

 

7. Constante input optische macht, en groot Vereist dynamisch bereik, geen Elektro of Optische Aanpassingen.

 

8. Speciaal ASIC-ontwerp

 

9. Industrie-rang van werkende temperatuur van -40 aan 85, die wordt toegepast op de verschillende werkomgeving

 

10. Heet-ruilmiddelfunctie

 

11. Wij kunnen rek-opgezette chassis in standaard1u/2u/2.5u/4u aanbieden

 
 
Technische Beschrijving
 

Specificaties

Videokanalen kanaal 16
Videobandbreedte 8 Mhz
Automatisch compatibel videosysteem VRIEND, NTSC, SECAM
Video input-output impedantie 75 Ω (onevenwicht)
Video signal-to-noise verhouding ≥67dB
Differentiële aanwinst (10%-90%APL) DG <1>
Differentiële fase (10%-90%APL) DP <0>
Videoschakelaar BNC
Vezeloptische Specificatie

F/O schakelaar: FC/ST/SC

TX: Macht: -5 de Gevoeligheid van ~ -0dBm: ≤-34dBm

RX: Macht: - 5 de Gevoeligheid van ~ -0dBm: ≤-34dBm

Transmissieafstand: 60KM (enige wijze)

Werkende Golflengte: TX1310/RX1550nm (Zender)

TX1550/RX1310nm (Ontvanger)

Specificatie van naar maat gemaakte opties
Gegevens

Schakelaar: Eindblokken

Gecodeerd type: RS485/RS422/RS232/Manchester

Datasnelheid: 0 - 400Kbps

BER: ≤10-9

Audio

Schakelaar: Eindblokken

Audio input-output impedantie: 600Ω (Saldoonevenwicht)

Audio input-output voltage: 2Vp-p (typische waarde)

Audio input-output niveau: 0dBm (typische waarde)

Videobandbreedte: 10HZ~12KHZ

Audio digitale gecodeerde bandbreedte: 24bit

Audio signal-to-noise verhouding: (Gewogen) S/N≥95dB

Telefoon

Schakelaar: RJ11

Bandbreedte: 8KHZ

Eigenschappen: Steun vraag-tonende functie; steun HF

Werkende wijze: Punt om hotlinewijze/fxs-FXO te richten

Ethernet

Schakelaar: RJ45

Steunwijze: Halve - duplex of Hoogtepunt - duplex

Normen: IEEE802.3

Datasnelheid: 10m/100Mbps

Bandbreedte: 25M

Videokanalen 16 kanalen
Videobandbreedte 8 Mhz
Automatisch compatibel videosysteem VRIEND, NTSC, SECAM
Video input-output impedantie 75 Ω (onevenwicht)
Video signal-to-noise verhouding ≥67dB
Differentiële aanwinst (10%-90%APL) DG <1>
Differentiële fase (10%-90%APL) DP <0>
Videoschakelaar BNC
Vezeloptische Specificatie

F/O schakelaar: FC/ST/SC

TX: Macht: - 5 de Gevoeligheid van ~ -0dBm: ≤-34dBm

RX: Macht: - 5 de Gevoeligheid van ~ -0dBm: ≤-24dBm

Transmissieafstand: 60KM (enige wijze) Werkende Golflengte: TX1310/RX1550nm (Zender); TX1550/RX1310nm (Ontvanger)

Specificatie van naar maat gemaakte opties
Gegevens

Schakelaar: Eindblokken

Gecodeerd type: RS485/RS422/RS232/Manchester

Datasnelheid: 0 - 400Kbps

BER: ≤10-9

Audio

Schakelaar: Eindblokken

Audio input-output impedantie: 600Ω (Saldoonevenwicht)

Audio input-output voltage: 2Vp-p (typische waarde)

Audio input-output niveau: 0dBm (typische waarde)

Videobandbreedte: 10HZ~12KHZ

Audio digitale gecodeerde bandbreedte: 24bit

Audio signal-to-noise verhouding: (Gewogen) S/N≥95dB

Telefoon

Schakelaar: RJ11

Bandbreedte: 8KHZ

Eigenschappen: Steun vraag-tonende functie; steun HF

Werkende wijze: Punt om hotlinewijze/fxs-FXO te richten

Ethernet

Schakelaar: RJ45

Steunwijze: Halve - duplex of Hoogtepunt - duplex

Normen: IEEE802.3

Datasnelheid: 100M/1000Mbps

Bandbreedte: 25M

Videokanalen 16 kanalen
Videobandbreedte 8 Mhz
Automatisch compatibel videosysteem

 

VRIEND, NTSC, SECAM

Video input-output impedantie 75 Ω (onevenwicht)
Video signal-to-noise verhouding ≥67dB
Differentiële aanwinst (10%-90%APL) DG <1>
Differentiële fase (10%-90%APL) DP <0>
Videoschakelaar BNC
Vezeloptische Specificatie

F/O schakelaar: FC/ST/SC

TX: Macht: - 5 de Gevoeligheid van ~ -0dBm: ≤-34dBm

RX: Macht: - 5 de Gevoeligheid van ~ -0dBm: ≤-24dBm

Transmissieafstand: 60KM (enige wijze) Werkende Golflengte: TX1310/RX1550nm (Zender); TX1550/RX1310nm (Ontvanger)

Specificatie van naar maat gemaakte opties
Gegevens

Schakelaar: Eindblokken

Gecodeerd type: RS485/RS422/RS232/Manchester

Datasnelheid: 0 - 400Kbps

BER: ≤10-9

Audio

Schakelaar: Eindblokken

Audio input-output impedantie: 600Ω (Saldoonevenwicht)

Audio input-output voltage: 2Vp-p (typische waarde)

Audio input-output niveau: 0dBm (typische waarde)

Videobandbreedte: 10HZ~12KHZ

Audio digitale gecodeerde bandbreedte: 24bit

Audio signal-to-noise verhouding: (Gewogen) S/N≥95dB

Telefoon

Schakelaar: RJ11

Bandbreedte: 8KHZ

Eigenschappen: Steun vraag-tonende functie; steun HF

Werkende wijze: Punt om hotlinewijze/fxs-FXO te richten

Ethernet

Schakelaar: RJ45

Steunwijze: Halve - duplex of Hoogtepunt - duplex

Normen: IEEE802.3

Datasnelheid: 100M/1000Mbps

Bandbreedte: 25M

 

 
Mechanisch Structuur & Milieu
 

Macht DC5V 2A
Machtsconsumptie ≤6W
Het werk Temperatuur -15ºC ~65ºC
Opslagtemperatuur -40ºC ~85ºC
Relatieve Vochtigheid 5%~95% (geen condensatie)
MTBF ≥ 100000Hours

 
 
Certificatie 

 
AC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte
 
 
Toepassing
 

  • Intelligent Vervoerssysteem
  • Verbinding van Sub-network voor Toezichtcentrum
  • Openbare Veiligheidstoezicht
  • Hoog Manier & Tolposttoezicht
  • Hoog - kwaliteitsvideoconferentie
  • Industrieel Televisietoezicht Met gesloten circuit
  • Coliseum gebruikend voor TV-Levende, audiotransmissieAC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte

Het opdracht geven van tot informatie

 
Modelaantal Productconfiguratie Vezelinterface Vezelwijze Golflengten Maximum
Transmissie
Afstand
Hd-m2v-T/RF 8Ch video FC/SC/ST Multi-mode 1310/1550 NM 2Km
Hd-s2v-T/RF 8Ch video FC/SC/ST Single-mode 1310/1550 NM 20Km
Hd-m2v↑1d↓3-T/RF 8Ch video
1 de Gegevens van CH
FC/SC/ST Multi-mode 1310/1550 NM 2Km
Hd-s2v↑1d↓3-T/RF 8Ch video
1 de Gegevens van CH
FC/SC/ST Single-mode 1310/1550 NM 20Km
 

 

 

 

Verpakking & het Verschepen
  1. Verpakking: bags&caron doos
  2. Het verschepen: Internationale Uitdrukkelijk: Fedex, DHL, UPS, TNT en EMS.If u hebben een andere aangewezen drager, te brengen gelieve vooraf ons op de hoogte.
  3. Fedex 's nachts: Het zal 1-3 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen.
  4. DHL: Het zal 2-4 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen. Voor Spanje, Italië, Brazilië en een andere landen, zullen de punten langere tijd wegens inklaringsperiode vergen aan te komen.

 

16 Kanaalhd CVI/AHD Video aan de steun 720p and1080p, de Digitale Videoconvertor van de vezelconvertor van BNC

 

 
AC220V/50Hz Video Digitale Optische Convertor 720p/1080p met 25M Bandbreedte

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)