Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvideo aan vezelconvertor

De Media van de de Gegevensvezel van AHD 1080P Video-audio Convertor8ch 1310nm/1550nm Golflengte

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De Media van de de Gegevensvezel van AHD 1080P Video-audio Convertor8ch 1310nm/1550nm Golflengte

China De Media van de de Gegevensvezel van AHD 1080P Video-audio Convertor8ch 1310nm/1550nm Golflengte leverancier

Grote Afbeelding :  De Media van de de Gegevensvezel van AHD 1080P Video-audio Convertor8ch 1310nm/1550nm Golflengte

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/ROHS/FCC/ISO 9001
Modelnummer: Hd-ahd-4v-T/RF

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Steunprotocol: IEEE802.3u 10/100Base-TX Werkende Wijze: Volledige - duplex/half - duplex (slechts voor rs-485/422 interface)
Signaalsysteem: PAL/NTSC/SECAM Interface Type: 2 SC + 1 RJ45
golflengte: 1310nm/1550nm Videohaven: BNC
Vezel Connector: FC/SC/ST
Hoog licht:

video to fiber optic converter

,

bnc to fiber media converter

de Video hd-CVI/AHD/TVI van 8Ch 1080P AHD aan Vezel zet Optische Vezel in de gegevens van BNC om 1 RS485

 
Overviems
 
De video (+Reverse-Gegevens) optische convertor keurt geavanceerde internationale digtal video goed en optisch
de technologie van de vezeltransmissie, en voert de transmissie van &synchronization in real time, geen-vervorming uit
en hoog - kwaliteit aan videosingnal met meerdere kanalen op de enig-kern optische vezel. Video digitale optische convertor
keur de volledige digitale videotechnologie en de hoogte van de geen-compressietransmissie goed - kwaliteits videoeffect, dat kan samenkomen
de eis van de gebruiker. De gebruiksklare merken de geschikter en gemakkelijkere installatie, het LEIDENE ontwerp
helpt de gebruiker om de het werk status te kennen gemakkelijk, en het is onnodig om de zijn vlekaanpassing uit te voeren,
de optische module en kernkring keurt de ingevoerde componenten goed die hoge stabiliteit, in overeenstemming zijn met internationaal hebben
normen, wat wordt toegepast op de verschillende werkomgeving.
 
 

Eigenschappen

 

1. diditally gecodeerd 10-beetje en niet -niet-compressionbroadcast kwaliteits videotransmissie

 

2. Direct compatibel met NTSC, VRIEND, en SECAM-de camerasystemen van kabeltelevisie en van steun rs-232, rs-422, en rs-485 gegevens protocollen

 

3. Steun om het even welk high-resolution videosignaal

 

 

4. Automatische compatibele VRIEND, NTSC en het videosysteem van SECAM

 

5. De voeding en andere parameter verklaren aanwijzing, die de verrichtingsvoorwaarde van systeem kan controleren

 

6. De regeneratieve boomstam van de steun geen-schade van video

 

7. Constante input optische macht, en groot Vereist dynamisch bereik, geen Elektro of Optische Aanpassingen.

 

8. Speciaal ASIC-ontwerp

 

9. Industrie-rang van werkende temperatuur van -40 aan 85, die wordt toegepast op de verschillende werkomgeving

 

10. Heet-ruilmiddelfunctie

 

11. Wij kunnen rek-opgezette chassis in standaard1u/2u/2.5u/4u aanbieden

 

 
 
Technische Beschrijving
 

Specificaties

 

• Video
Video input-output impedantie BNC 75 Ω
Aantal Kanalen 8 kanalenvideo
Videoinput 1 volt pk-pk (75 ohms)
Bandbreedte 5 Herz - 8 Mhz
Beetjeresolutie digitale Transmissie met 8 bits
Differentiële Aanwinst < 1="">
Differentiële Fase < 1="">
Schuine stand < 5="">
Signal-to-Noise Verhouding (SNR) > 67 dB
Gegevens
Gegevensindeling RS485
Beetjefoutenpercentage 10E-9
• Elektro & Mechanisch
De Vereisten van de inputmacht DC5V @ 2A
Machtsadapter AC 100V~240V
Zelfstandige Afmetingen 140*110*25mm
Kaart voor 4U-Rekafmetingen 195*140*29mm
• Milieu
Werkende Temperatuur 0°C ~ +70°C
Opslagtemperatuur - 20°C~+85°C
Relatieve Vochtigheid (non-condensing) 0% ~ 95%
MTBF

>100.000 uren

 

 
Mechanisch Structuur & Milieu
 

Macht DC5V 2A
Machtsconsumptie ≤6W
Het werk Temperatuur -15ºC ~65ºC
Opslagtemperatuur -40ºC ~85ºC
Relatieve Vochtigheid 5%~95% (geen condensatie)
MTBF ≥ 100000Hours

 
 
 
Toepassing
 

  • Intelligent Vervoerssysteem
  • Verbinding van Sub-network voor Toezichtcentrum
  • Openbare Veiligheidstoezicht
  • Hoog Manier & Tolposttoezicht
  • Hoog - kwaliteitsvideoconferentie
  • Industrieel Televisietoezicht Met gesloten circuit
  • Coliseum gebruikend voor TV-Levende, audiotransmissie
  • De Media van de de Gegevensvezel van AHD 1080P Video-audio Convertor8ch 1310nm/1550nm Golflengte

Het opdracht geven van tot informatie

 
Modelaantal Productconfiguratie Vezelinterface Vezelwijze Golflengten Maximum
Transmissie
Afstand
Hd-m8v-T/RF 8 de Video van CH FC/SC/ST Multi-mode 1310/1550 NM 2Km
Hd-s8v-T/RF 8 de Video van CH FC/SC/ST Single-mode 1310/1550 NM 20Km
Hd-m8v↑1d↓3-T/RF 8 de Video van CH
1 de Gegevens van CH
FC/SC/ST Multi-mode 1310/1550 NM 2Km
Hd-s8v↑1d↓3-T/RF 8 de Video van CH
1 de Gegevens van CH
FC/SC/ST Single-mode 1310/1550 NM 20Km
 

 

 

Bedrijfprofiel

 

  • 2009 HANDAR OPTICA in Nov. 2009, met professioneel R&D en verkoopteam wordt gevestigd dat had gewerkt op gebied van de vezel het optische telecommunicatie sinds 2004 die.
  •  
  • 2010 HANDAR OPTICA begon om volledige waaier van multifunctionele video/audio/gegevens/Ethernet/Telefoon/Alarm aan vezelconvertors te produceren en werd aan één van de belangrijke fabrikanten op dit gebied
  •  
  • 2011 HANDAP OTPCIS richtte ons ingenieursteam op om de SFP-zendontvangers te ontwikkelen, en te beginnen om 155M en de zendontvangers van 1.25G SFP bij Augustus 2011 te produceren
  •  
  • 2012 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 10G SFP+
  •  
  • 2013 HANDAR-de OPTICA richtte ons ingenieursteam op om de Industriële Schakelaar van niveauethernet en POE schakelaar te ontwikkelen. en verklaard om aan het eind van 2013 te produceren.
  •  
  • 2014 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 40G QSFP/CFP/CFP2
  •  
  • 2015 HANDAR OPTICA verbeterde onze producten voor analoge video/audio/gegevensmultiplextelegraaf aan High-Definition reeks, omvat Analoge high-definition TVI/CVI/AHD en Digitale high-definition SDI/HDMI. Wij werden aan de belangrijke fabrikant van dergelijke producten in Shenzhen China.
  •  
  • 2016 HANDAR OPTICA leidde tot nieuw bureau met betere workshop wat ons toestaan om betere producten en de diensten aan onze partners aan te bieden.
  •  
  • 2017 HANDAR de OPTICA zal houden concentrerend op vezel optisch telecommunicatiegebied en zal aan al onze partnersbetere kwaliteit en betere diensten aanbieden.
 
de Video hd-CVI/AHD/TVI van 8Ch 1080P AHD aan Vezel zet Optische Vezel in de gegevens van BNC om 1 RS485
 
De Media van de de Gegevensvezel van AHD 1080P Video-audio Convertor8ch 1310nm/1550nm Golflengte

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)