Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productengigabit media converter

1000base Fx Rj45 kiezen de Media van Vezelgigabit Convertor Enige Wijze 2060km Afstand uit

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

1000base Fx Rj45 kiezen de Media van Vezelgigabit Convertor Enige Wijze 2060km Afstand uit

China 1000base Fx Rj45 kiezen de Media van Vezelgigabit Convertor Enige Wijze 2060km Afstand uit leverancier

Grote Afbeelding :  1000base Fx Rj45 kiezen de Media van Vezelgigabit Convertor Enige Wijze 2060km Afstand uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-220s-20

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Enige de Media van de wijze enige vezel convertor 10/100M vezelinterface: Enige Vezel
Dimensies: 95mm x 71mm x 26mm Connector: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps
Benodigd vermogen: Input: 5VDC 1A Luchtvochtigheid: 5% ~ 90%
Omgevingstemperatuur: 0 ~ +50℃ Omschakelingscapaciteit: 12g
Hoog licht:

gigabit sfp media converter

,

tp link gigabit media converter

1000base-FX rj45 kiest de Media van vezelgigabit Convertor enige wijze met 20 - 60 km-transmissieafstand uit

 

Specificaties:

 
Interface
1 haven van x Ethernet (RJ45) 10/100/1000Base-Tx
1 Optische haven van x (SFP) 1000Base-FX
Optische Haven
Beschikbaar voor 1310nm en 1550nm kies wijze, en de Multiwijze van 850nm uit
Schakelaars: SFP
Overdrachtafstand: tot 120km
Vezelkern: 9/125um op enige wijzevezel, 50/125um en 62.5/125um op multi-mode vezel
Ethernethaven
Norm: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3x
Beschikbare snelheid: kracht 10Mbps, kracht 100Mbps, kracht 1000Mbps en auto-detective10/100/1000mbps Hoogtepunt - duplex en Half - duplex auto-onderhandeling
Schakelaars: RJ-45-stekker; Mdi/mdi-X verbinding auto-ontdekt
LEIDENE Indicatoren
Macht, FDX, Status, Snelheid, FX-Verbinding/Akte, TX-Verbinding/Akte
Machtsvereiste
Input: 5VDC 1A
Fysieke Kenmerken
Het huisvesten: Metaalbijlage
Afmetingen: 94 x 70 x 26mm (D x W x H)
Gewicht: 0.28kg
Milieugrenzen
Werkende Temperatuur: 0°C aan 50°C
Opslagtemperatuur: -20°C aan 70°C
Werkende Vochtigheid: 10% aan 90%-relatieve vochtigheid
Opslagvochtigheid: 5% aan 90%-relatieve vochtigheid
Bureau Goedkeuring
FCC een Deel 15 van Klasse goedgekeurde A & Ce
Garantie
3 jaar

 

 

Verpakkingslijst

 

Gelieve te controleren de volgende punten in het pakket alvorens de zendontvanger te installeren.

  1. De optische zendontvanger 1set van Gigabit Ethernet
  2. AC/DC adapter (voor externe machtseenheid) 1pc
  3. Machtslijn (voor interne machtseenheid) 1pc
  4. Gebruikershandleiding 1 exemplaar

 

Vezel Technische Beschrijvingen

 

  1000Base-LX-30 1000Base-HX
Schakelaartype LC LC
Vezeltype Single-mode Single-mode
Golflengte 1310nm 1550nm
Maximum Afstand 30Km 70Km
Min TX PWR -8.0dBm -5.0dBm
Maximum TX PWR 0dBm 0dBm
Gevoeligheid < -25dBm=""> < -25dBm="">
Verbindingsbegroting 17.0dBm

20.0dBm

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Modelaantal Toegangswijze Vezelinterface Vezelwijze Golflengten

Maximum

Transmissie

Afstand

Hd-220s-20 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Dubbele Single-mode vezel 1310nm 20Km
Hd-220s-40 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Dubbele Single-mode vezel 1310nm 40Km
Hd-210s-20A/B 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Enige Single-mode vezel 1310/1550 NM 20Km
Hd-210s-40A/B 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Enige Single-mode vezel 1310/1550 NM 40Km
Hd-210s-60A/B 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Enige Single-mode vezel 1310/1550 NM 60Km

 


Bedrijfprofiel

 

2009 HANDAR OPTICA in Nov. 2009, met professioneel R&D en verkoopteam wordt gevestigd dat had gewerkt op gebied van de vezel het optische telecommunicatie sinds 2004 die.

 

2010 HANDAR OPTICA begon om volledige waaier van multifunctionele video/audio/gegevens/Ethernet/Telefoon/Alarm aan vezelconvertors te produceren en werd aan één van de belangrijke fabrikanten op dit gebied

 

2011 HANDAP OTPCIS richtte ons ingenieursteam op om de SFP-zendontvangers te ontwikkelen, en te beginnen om 155M en de zendontvangers van 1.25G SFP bij Augustus 2011 te produceren

 

2012 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 10G SFP+

 

2013 HANDAR-de OPTICA richtte ons ingenieursteam op om de Industriële Schakelaar van niveauethernet en POE schakelaar te ontwikkelen. en verklaard om aan het eind van 2013 te produceren.

 

2014 HANDAR-de OPTICA begon het project voor 40G QSFP/CFP/CFP2

 

2015 HANDAR OPTICA verbeterde onze producten voor analoge video/audio/gegevensmultiplextelegraaf aan High-Definition reeks, omvat Analoge high-definition TVI/CVI/AHD en Digitale high-definition SDI/HDMI. Wij werden aan de belangrijke fabrikant van dergelijke producten in Shenzhen China.

 

2016 HANDAR OPTICA leidde tot nieuw bureau met betere workshop wat ons toestaan om betere producten en de diensten aan onze partners aan te bieden.

 

2017 HANDAR de OPTICA zal houden concentrerend op vezel optisch telecommunicatiegebied en zal aan al onze partnersbetere kwaliteit en betere diensten aanbieden.

 

FAQ

Q1. Kan ik een steekproeforde voor dit product hebben?

A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.

Q2. Wat over de levertijd?

A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid

Q3. Hebt u om het even welke MOQ-grens voor steekproeforde?

A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar

Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?

A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.

Q5. Hoe te een orde voor het product te werk te gaan?

A: Ten eerste kennen uw vereisten of toepassing.

Ten tweede citeren wij volgens uw vereisten of onze suggesties.

Ten derde bevestigt de klant de steekproeven en plaatst storting voor formele orde.

Ten vierde schikken wij de productie.

 

 

1000base-FX rj45 kiest de Media van vezelgigabit Convertor enige wijze met 20 - 60 km-transmissieafstand uit

 

 

1000base Fx Rj45 kiezen de Media van Vezelgigabit Convertor Enige Wijze 2060km Afstand uit

 

 

 

 

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)