Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productensfp vezelzendontvanger

Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van BIDI SFP Duurzaam voor Gigabit Ethernet

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van BIDI SFP Duurzaam voor Gigabit Ethernet

China Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van BIDI SFP Duurzaam voor Gigabit Ethernet leverancier

Grote Afbeelding :  Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van BIDI SFP Duurzaam voor Gigabit Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-sb3512-20LCD

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: SFP-Zendontvanger 1.25G BIDI 20Km Toepassing: Datacentrum &Fiber Voorzien van een netwerk
Centrumgolflengte: Tx1310nm/Rx1550nm Optische connector: LC
Txmacht: -9 aan -3dBm gevoeligheid: <-22dbm>
Afstand: 20Km via SMF DDMI: Ja
standaard: SFP MSA SFF-8472 Certificering: CE/ROHS/FCC/ISO
Hoog licht:

fiber optic transceiver

,

bidi sfp transceiver

SFP-Zendontvanger 1.25G BIDI 20Km Tx1310/Rx1550nm

 

 

Producteigenschappen

 

 enige LC-volgzame vergaarbak optische interface

de heet-Pluggable SFP voetafdruk van 

de laserzender van vriespunt van  1310nm

 volgzaam en Loodvrije RoHS

 omhoog aan 20km op 9/125um SMF

 metaalbijlage voor lagere EMI

 enige 3.3V-voeding

 lage machtsdissipatie <600mw>

 commerciële werkende temperatuurwaaier: 0°C aan 70°C

 

Toepassingen

 

 Gigabit Ethernet

 1,06 Gb/s Fibre Channel

 

Specificatie

 

Van de de Vormfactor van hd-sb3512-20LCD van Handar zijn de Kleine zendontvangers van (SFP) Pluggable compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst (MSA) van de Vormfactor. Zij voldoen gelijktijdig aan Gigabit Ethernet zoals die in IEEE STD wordt gespecificeerd

 

 

 

I. speldbeschrijvingen  
Speld Symbool Naam/Beschrijving Ref.
1 VeeT Gemeenschappelijke zendergrond (met Ontvangersgrond) 1
2 TX fout Zenderfout  
3 TX maak onbruikbaar De zender maakt onbruikbaar. Gehandicapt op hoogte of open laseroutput. 2
4 MOD_DEF (2) Moduledefinitie 2. Gegevenslijn voor Periodieke identiteitskaart. 3
5 MOD_DEF (1) Moduledefinitie 1. Kloklijn voor Periodieke identiteitskaart. 3
6 MOD_DEF (0) Moduledefinitie 0. Aan de grond gezet binnen de module. 3
7 Uitgezocht tarief Geen vereiste verbinding  
8 LOS Verlies van Signaalaanwijzing. Logica 0 wijst op normale bedrijfsvoering. 4
9 Verander van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
10 Verander van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
11 Verander van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
12 RD- Ontvanger Omgekeerde GEGEVENS uit. Gekoppeld AC  
13 RD+ Ontvanger niet-Omgekeerde GEGEVENS uit. Gekoppeld AC  
14 Verander van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
15 VccR Ontvangersvoeding  
16 VccT Zendervoeding  
17 VeeT Gemeenschappelijke zendergrond (met Ontvangersgrond) 1
18 TD+ Zender niet-Omgekeerde GEGEVENS binnen. Gekoppeld AC.  
19 TD- Zender Omgekeerde GEGEVENS binnen. Gekoppeld AC.  
20 VeeT Gemeenschappelijke zendergrond (met Ontvangersgrond) 1
         

Nota's:

  1. De kringsgrond is intern geïsoleerd van chassisgrond.
  2. De gehandicapten van de laseroutput op TX maken >2.0V onbruikbaar of open, toegelaten op TX maak onbruikbaar<0>
  3. Met 4.7k zou moeten worden uitgetrokken - 10kohms op gastheerraad aan een voltage tussen 2.0V en 3.6V.

MOD_DEF (0) trekt lage lijn om te wijzen op de module in gestopt is.

  1. LOS is LVTTL-output. Met 4.7k zou moeten worden uitgetrokken – 10kohms op gastheerraad aan een voltage tussen 2.0V en 3.6V. Logica 0 wijst op normale bedrijfsvoering; logica 1 wijst op verlies van signaal.

 

 

II. absolute Maximumclassificaties  
Parameter Symbool Min Type Maximum Eenheid Ref.
Maximumleveringsvoltage Vcc -0.5   4.0 V  
Opslagtemperatuur TS -40   100 °C  
Geval Werkende Temperatuur BOVENKANT 0   70 °C  
Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 0   85 % 1
               

 

 

III. elektrokenmerken (TOP=25°C, Vcc=3.3Volts)  
Parameter Symbool Min Type Maximum Eenheid Ref.
Leveringsvoltage Vcc 3.00   3.60 V  
Leveringsstroom Icc   180 300 mA  
Zender            
Input differentiële impedantie Rin   100   Ω 2
Kies gebeëindigde gegevensinvoerschommeling uit Vin, pp 250   1200 mV  
Breng onbruikbaar maken Voltage over VD Vcc – 1,3   Vcc V  
Breng toelaten Voltage over VEN V   Vee+ 0,8 V  
Breng onbruikbaar maken beweren Tijd over       10 ons  
Ontvanger            
Kies de gebeëindigde schommeling van de gegevensoutput uit Vout, pp 300 400 800 mV 3
De stijgingstijd van de gegevensoutput RT     300 ps 4
De dalingstijd van de gegevensoutput tf     300 ps 4
LOS Fout VLOS-fout Vcc – 0,5   VccHOST V 5
Normaal LOS VLOS-norm V   Vee+0.5 V 5
Deterministische Jitter-Bijdrage RXΔDJ     80 ps 6
Totale Jitter-Bijdrage RXΔTJ     122.4 ps  
               

 

Nota's:

  1. Niet condenserend.
  2. Gekoppeld AC.
  3. In 100 ohm differentiële beëindiging.
  4. 20 – 80%
  5. LOS is LVTTL. Logica 0 wijst op normale bedrijfsvoering; logica 1 wijst op geen ontdekt signaal.
  6. Gemeten met DJ-Vrij gegevensinvoersignaal. In daadwerkelijke toepassing, zal de output DJ de som van input DJ en ΔDJ zijn.

 

 

 

IV. optische Kenmerken (de Volts van TOP=25°C, Vcc=3.3-)  
Parameter Symbool Min Type Maximum Eenheid Ref.
Zender            
De output opteert. Macht Portugal -9 - -3 dBm 1
Optische Golflengte λ 1290 1310 1330 NM 2
Spectrale Breedte σ - - 3 NM 2
Optische Stijgings/Daling Tijd tr/tf - 170 260 ps 4
Deterministische Jitter-Bijdrage TXΔDJ - 20 56.5 ps 5
Totale Jitter-Bijdrage TXΔTJ - 50 119 ps  
Optische Uitstervenverhouding ER 9 - - dB  
Ontvanger            

Gemiddelde Rx-Gevoeligheid @ 1,25 Gb/s

(Gigabit Ethernet)

RSENS2 - - -24 dBm 6, 7

Gemiddelde Rx-Gevoeligheid @ 1,06 Gb/s

(1X Fibre Channel)

RSENS1 - - -25 dBm 6, 7
Maximum Ontvangen Macht RXMAX 0     dBm  
Optische Centrumgolflengte λC 1470 1490 1510 NM  
LOS DE-beweert LOSD - - -25 dBm  
LOS beweert LOSA -36 - - dBm  
LOS Hysterese   0,5 - - dB  
               

 

Nota's:

  1. Klasse 1 Laserveiligheid.
  2. Ook gespecificeerd om krommen in fc-pi-2 Toer 10,0 Figuur 18, die te ontmoeten compromis tussen golflengte, spectrale breedte toestaan.
  3. Gelijkwaardige uitstervenverhouding specificatie voor Fibre Channel. Staat kleiner ER bij hogere gemiddelde macht toe.
  4. Ongefilterd, 20-80%. Leeft IEEE 802,3 na (Jol. E) en het oogmaskers van FC 1x wanneer gefiltreerd.
  5. Gemeten met DJ-Vrij gegevensinvoersignaal. In daadwerkelijke toepassing, zal de output DJ de som van input DJ en ΔDJ zijn.
  6. Gemeten die met conformiteitssignalen in fc-pi-2 specificaties van Toer worden bepaald 10,0.
  7. Gemeten met PRBS 27 - 1 bij 10-12 BER.

 

 

 

V. algemene Specificaties  
Parameter Symbool Min Type Maximum Eenheden Ref.
Datasnelheid BR 1062   1250 Mb/sec 1
Beetjefoutenpercentage BER     10-12   2

Max. Gesteunde Verbindingslengte

9/125μm SMF @ 1x Fibre Channel

LMAX1     20 km 3, 4

Max. Gesteunde Verbindingslengte

9/125μm SMF @ Gigabit Ethernet

LMAX2     20 km 3, 4
               

 

Nota's:

  1. Gigabit Ethernet en 1x volgzaam Fibre Channel.
  2. Getest met een7 - 1 de gegevenspatroon van PRBS 2.
  3. Verspreiding per fc-pi-2 Toer 10 wordt beperkt die
  4. De vermindering van 0,55 dB/km wordt gebruikt voor de berekeningen van de verbindingslengte. Gelieve te verwijzen naar de Optische Specificaties in Lijst IV om een nauwkeurigere die verbindingsbegroting te berekenen op specifieke voorwaarden in uw toepassing wordt gebaseerd.

 

 

 

VI. milieuspecificaties

 

 

HD de commerciële Temperatuurbidi SFP zendontvangers hebben een werkende temperatuurwaaier van 0°C aan +70°C-gevaltemperatuur.

 

 

Parameter Symbool Min Type Maximum Eenheden Ref.
Geval Werkende Temperatuur Bovenkant 0   70 °C  
Opslagtemperatuur Tsto -40   100 °C  

 

 

VII. mechanische Specificaties

 

 

Van de de Vormfactor van HD die de Kleine zendontvangers van (SFP) Pluggable zijn compatibel met de afmetingen bij SFP-multi-Sourcingsovereenkomst (MSA) worden bepaald.

 

 

SFP-Zendontvanger 1.25G BIDI 20Km Tx1310/Rx1550nm

Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van BIDI SFP Duurzaam voor Gigabit Ethernet

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)