Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenindustriële poe schakelaar

Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet

China Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet leverancier
Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet leverancier Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet leverancier

Grote Afbeelding :  Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-1f4e/pse-af-g-SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Industriële PoE Schakelaar 4 x 10/100/1000Base-t & 1 x 1000Base-FX GE SFP Interface: 4 havens van x 10/100/1000Base-t RJ45 1 haven van x 1000Base-F GE SFP
poe: IEEE 802.3af 15.4W per haven De bandbreedte van de systeemuitwisseling: 10Gbps
MAC: 8K Het geheugen: 1M
De tijd van de uitwisselingsvertraging: <4> BEDRIJFSTEMPERATUUR: -40~85℃
Schelp: IP40 beschermt rang, DIN-Spoor Dimensies: 143 x 104 x 48mm
Certificering: CE/RoHS/FCC
Hoog licht:

din rail poe switch

,

poe media converter



Industriële PoE Ethernet Schakelaar 4 x 10/100/1000Base-t & 1 x 1000Base-FX GE SFP

 

Beschrijving
 

  1. Het apparaat hd-1f4e/pse-af-g is een soort industriële PoE schakelaar,
  2. het steunt vier havens 10Base-T/100Base-T/1000Base-TX en één 1000Base-FX
  3. Vezelhaven. Deze convertors zijn geclassificeerd als krachtbronmateriaal
  4. (PSE), en wanneer op deze wijze gebruikt verstrek 15,4 watts aan
  5. IEEE802.3af volgzaam dreef apparaten (PDs) aan, eliminerend de behoefte
  6. voor extra bedrading. Het steunt LFP-functie, is het gemakkelijk om te controleren
  7. de status van de netwerkverbinding, het steunt ook Ce, FCC norm,
  8. keur de industrie standaardontwerp, IP40-bescherming, ruwe met hoge weerstand goed
  9. metaalgeval, voedinginput (48VDC), -40 aan 85°C-het werk temperatuur.
  10. De convertors steunen IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE802.3z/IEEE802.3x
  11. met 10/100/1000M, volledig/half-duplex, en auto-ontdekt mdi/mdi-x,
  12. het verstrekken van een volledige oplossing voor uw industrieel Ethernet-netwerk.


 

Eigenschappen
 

• Steun vier havens 10/100/1000Base-TX en één 1000Base-FX vezelhaven

• Steun IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af

• Compatibel systeem met IEEE802.3af (15.4W)

• Steun 10/100/1000M van de Ethernethaven zelf-adaption en PoE functie

• Steun LFP (de Verbindingsfout ervaart)

• Steun reusachtige verhoging van pakketwijze

• DC10V-48V machtsinput, ondersteunende overtollige dubbele machtsinput.

• IP40 beschermt rang, ijzershell met hoge weerstand, DIN-Spoorinstallatie

• Industriële rang 4 ontwerp


 

Specificaties:

Ethernetnorm IEEE802.3 10Base-t Ethernet
IEEE802.3u 100Base-TX/FX Snelle Ethernet
IEEE802.3z 1000Base-TX/FX Gigabit Ethernet
IEEE802.3x Datatransportbesturing
IEEE802.3af

 

Interface

 

4 havens van x 10/100/1000Base-t RJ45: Voor het verbinden van de verdraaide paren van STP/UTP categorie-5
1 FE SFP haven van x 1000Base-FX: Voor het aansluiten van 155M SFP zendontvangers & vezelkabel
PoE IEEE802.3af/15.4W per haven
Uitwisselingsattributen Voorwaartse snelheid: 7.44Mpps
Breng wijze over: opslag en voorwaarts
De bandbreedte van de systeemuitwisseling: 10Gbps
MAC-adreslijst: 8K
Geheugen: 1M
De tijd van de uitwisselingsvertraging: < 4="">
Jumbokaders: 9K bytes
Transmissieafstand Verdraaide kabel: 100M (standaardcat5/cat5e-kabel)
Multi-mode vezel: 850nm/550m (OM1 OM2)
Single-mode vezel: Tot 120Km hangt van SFP-gebruikte zendontvangers af
LEIDENE Indicator Interfaceindicator: De Verbinding/het Akte van de Txhaven (1~4)
Voedingindicator: PWR
Interfaceindicator: De Verbinding/het Akte van de Fxhaven
Voeding Inputvoltage: Gelijkstroom 10V~DC 58V
Type van input: Eindblok
Volledig-ladingsconsumptie (GEEN PD): <4w>
Volledig-ladingsconsumptie (VOLLEDIGE PD): <100w>
Mechanische Structuur Shell: IP40 beschermt rang, aluminiumshell
Installatie: DIN-spoor
Het verschepen Gewicht: 0,85 kg/pcs
Grootte (L×W×H): 143mm×104mm×48mm
Milieu Het werk temperatuur: -40~85℃
Opslagtemperatuur: -40~85℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
De industrienorm EMI:
FCC CFR47 Deel 15, EN55022/CISPR22, deelt A in
EMS:
IEC61000-4-2 (ESD): ±8kV (contact), ±15kV (lucht)
IEC61000-4-3 (RS): 10V/m (80MHz-2GHz)
IEC61000-4 (EFT): Machtshaven: ±4kV/Gegevenshaven: ±2kV
Iec61000-4-5 (Schommeling): Machtshaven: ±2kV/DM, de Haven van ±4kV/CM/van Gegevens: ±2kV
IEC61000-4-6 (CS): 3V (10kHz-150kHz); 10V (150kHz-80MHz)
Iec61000-4-16 (Gemeenschappelijke wijzegeleiding): 30V (inh.), 300V (1s)
Machines:
Iec60068-2-6 (Trilling)
Iec60068-2-27 (Schok)
Iec60068-2-32 (Vrije Daling)



Concurrentievoordeel:

1. Onze fabriek gediplomeerd door ISO9001: 2015.

  • Certificatie: CE/FCC/ROHS.
  • Garantie: Drie jaar garantie & het Levenstijd het steunen
  • Beschikbare OEM/ODM.

 

Industriële PoE Ethernet Schakelaar 101001000M

 

Draagbare Vier Havenpoe Schakelaar, Schakelaar 4 X 10/100/1000Base-t van Vezel Optische Ethernet

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)