Optisch de Technologieco. van Shenzhenhandar, Ltd

 

De details bepalen succes of de mislukking, kiest de toekomst van succes

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvezel ethernet media convertor

De enige de Media van Ethernet van de Wijzevezel Consumptie van de Convertor10/100mbps Macht

Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Van goede kwaliteit gigabit media converter voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De enige de Media van Ethernet van de Wijzevezel Consumptie van de Convertor10/100mbps Macht

China De enige de Media van Ethernet van de Wijzevezel Consumptie van de Convertor10/100mbps Macht leverancier

Grote Afbeelding :  De enige de Media van Ethernet van de Wijzevezel Consumptie van de Convertor10/100mbps Macht

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HD
Certificering: CE/RoHs/FCC
Modelnummer: Hd-110s-20A/B

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: verpakt in doos
Levertijd: 3-7working dagen na ontvangen storting
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Enige de Media van de wijze enige vezel convertor 10/100M Toegangswijze: 10/100Mbps
vezelinterface: Zangervezel standaard: CE / ROHS / FCC
golflengte: Single-mode: 1310/1550nm Poort: 1 Simplex de vezelhaven van x
Dimensies: 26 (h) * 70 (W) * 94mm (D) (externe voeding); 30 (h) * 110 (w) * 140 mm (d) (interne voeding) Bedrijfstemperatuur: -10~55ºC
Hoog licht:

fiber to ethernet converter

,

rj45 to fiber media converter

De Media van vezelethernet Convertor 10/100M enige wijze enige vezel

 

 

Specificaties:

 
Norm IEEE802.3 10Base-t Ethernet
IEEE802.3u100Base-TX/FX Snelle Ethernet
IEEE802.3x Datatransportbesturing
IEEE802.1q VLAN
IEEE802.1p QoS
IEEE802.1d Overspannend - boom
Toegangswijze 10/100Mbps

 

Haven

 

Één RJ45-haven: Voor het verbinden van de verdraaide paren van STP/UTP categorie-5
Één optische haven: MM.: SC/ST (50, 62.5/125μm); SM: SC/FC (9/125μm)
Omzettingsmiddelen Media store-and-forward omzetting,/besnoeiing-door
Datatransportbesturing Volledig - duplex: datatransportbesturing;
Half - duplex: tegendruk
Vertraging Store-and-forward: 9.6μs
besnoeiing-door: 0.9μs
Afmetingen 26mm (h) * 70mm (w) * 94 mm (d) (externe voeding)
30mm (h) * 110mm (w) * 140 mm (d) (interne voeding)
Werkende temperatuur -10~55ºC
Het handhaven van temperatuur -40~70ºC
Machtsconsumptie <2w>
Transmissieafstand single-mode: 20~120km;
multi-mode: 2 km;
Categorie-5 verdraaide paren: 100m
MTBF 100.000 uren
Voeding DC5V (externe) 1A, (interne) AC220 0.5A/DC-48

 

Beschrijving:

 

  • Leeft IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x-auto-onderhandeling na
  • Auto-onderhandeling van 10M/100M en hoogtepunt - duplex/half - duplex op haven rj-45
  • Ondersteunende auto mdi/mdi-X
  • Juiste leiden voor gemakkelijker toezicht op apparaat het werk status
  • Breidt transmissieafstand van 2Km tot 120Km uit
  • MM. of SM-de vezel zetten volgens de eisen van gebruikers om
  • Duplex of Simplexvezelinterface volgens de eisen van gebruikers
  • ONDERDOMPELINGSschakelaar om configuraties, steun LFP en Jumbokaders tot 9000 bytes te plaatsen
  • De facultatieve 19 duim rek-Opgezette chassis hd-14-2A steunen 14 het type van PCs standalone media convertors of hd-16-2A steunen 16 PCs-kaarttype media convertors
  • De goedgekeurde Klasse A van Ce & FCC

 

Eigenschappen:

 

  1. auto-ontdekte 10/100Mbps, vergemakkelijkend netwerkverbetering
  2. Ingebouwde efficiënte omschakelingskern om datatransportbesturing uit te voeren en uitzendingspakketten te verminderen
  3. auto-ontdekte full-duplex en half-duplex
  4. Steunend automatische dwarsverbinding van verdraaide paarinterfaces, die systeem het opdragen en installatie vergemakkelijken
  5. Steunend Verbindingsmislukking Waakzaam (LFA) met facultatieve (unieke) onderdompeling-schakelaar
  6. Store-and-forward steunen 10/100Mbps en 100Mbps besnoeiing-door transmissie met facultatieve (unieke) onderdompeling-schakelaar
  7. Het steunen van de transmissie van buitengewoon lange pakketten op to1600-bytes
  8. Het steunen van de transmissie van buitengewoon lange VLAN-pakketten
  9. Steunend Quality of Service (QoS), die de transmissie van VoIP-pakketten verzekeren
  10. Het steunen STP om een overtollig netwerk te vormen

 

Concurrentievoordeel:

 

1. Geen hoeveelheidsgrens.

2. Onze fabriek gediplomeerd door ISO9001.

      3. Certificaat: CE/FCC/ROHS.

      4. Garantie: Drie jaar garantie.

 

 

Contactgegevens
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)